Jak vznikly BOŽSKÉ . . . :)

Božské spatřily světlo světa před pár roky, když do naší rodiny přibyl další koňočlen, kterého si vysnila moje dcera.

Po jednom krásném a náročném dni u koní, jsme společně večer odpočívali a povídali si o tom, co budeme dělat příště a co je ještě potřeba. Najednou z Alex vyletělo. “Mami ohlávku! Ještě potřebuje ohlávku, ne ale jen tak obyčejnou. Musí být prostě BOŽÍ.” Chvilku na to , mé utahané štěstí usnulo, ale mě tohle neobvyklé přání už nedalo spát. Přemýšlela jsem, vymýšlela, představovala si a v duchu už jsem pomalu tvořila dárek. Dárek na míru, podle přání, originální a BOŽSKÝ.

Dnes už je z téhle první vlaštovky velký koníček, za kterým stojí spousta pokusů a omylů. Vybírání a testování nejvhodnějších materiálů, zkoušky kvality, pevnosti a pohodlnosti. Hlavními kontrolory se staly naše milované koňské holky, které si na BOŽSKÉ tak zvykly, že běžnou konfekci odmítají nosit :) .

Téměř celý můj život je spojen s koňmi. Zároveň jsem ale i pyšnou majitelkou psí australské dámičky Fanči, která si zaslouží komfort i originalitu stejným dílem. Je mi proto ctí, vyrábět BOŽSKÉ i pro psí kamarády.

Božské vznikly jako splněné přání jedné cácorky, ale vyrostl z nich originální a funkční  produkt, který tvořím s největší láskou k našim čtyřnohým přátelům a jejich milovaných lidí.

S pozdravem